ייעוץ פנסיונימהו ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי?

בכל חודש אתם משלמים אלפי שקלים, ואתם אפילו לא יודעים בדיוק על מה, נכון? יש מצב שאתם אולי אפילו לא יודעים שאתם משלמים את הכסף הזה, כי הוא יורד מהמשכורת שלכם עוד לפני שהיא הגיעה לחשבון... אנחנו מדברים כמובן על הפנסיה שלכם. רוב האנשים יודעים שיש דבר כזה שנקרא פנסיה, ומקווים שביום שיגיעו לגיל המתאים - יחכה להם שם הסכום שהם צריכים כדי שיוכלו להזדקן בכבוד. הבעיה היא שזה ממש לא כך...

הפנסיה שלנו היא חיסכון שאנו חוסכים בכל חודש, במטרה שיהפוך להיות למעין 'משכורת פנסיונית' בזמן בו לא נוכל או לא נרצה לעבוד - מגיל הפרישה ועד 120. למעשה מדובר בחיסכון הגדול והחשוב של רובנו. ועם זאת רבים מאיתנו נוהגים כמעט ולא להתייחס אליו. בקושי פותחים את המעטפות המגיעות מחברות הפנסיה. אנחנו משפרים את תוכניות המכשירים הסלולריים שלנו, מתעצבנים על כל עמלה בבנק, עושים מו"מ כשאנחנו קונים ספה חדשה או מקרר חדש. ורק בנוגע לפנסיה שלנו - שקט מוחלט. פחד, שיתוק, התעלמות.


למה אנחנו עוצמים עיניים?

הרבה סיבות גורמות לזה...

  1. נושא הפנסיה הוא באמת נושא מסובך, שבאמת גם כשמנסים להעמיק בו קשה מאד להבינו על בוריו.

  2. זה נורא רחוק מאיתנו... ותמיד יש לנו דברים דחופים יותר לעשות.

  3. אנחנו מרגישים שאין לנו באמת מה לעשות, כי... כי המעסיק קובע / כי עשיתי מה שהסוכן המליץ / כי המדינה כבר תדאג לי / כי יש גם ביטוח לאומי, לא? ועוד אלף תירוצים אחרים...

אם אתם עדיין קוראים אתם כנראה מבינים שזה ממש לא מה שאנחנו חושבים!


אז מה עושים?

אנחנו מאמינים שאסור בשום אופן להשאיר את החיסכון המשמעותי הזה בידיהם של ברירות המחדל או הסוכנים בעלי האינטרסים. תהליך הייעוץ הפנסיוני שלנו מורכב משני רכיבים שיוצרים עבורכם חבילה מושלמת:

  1. ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי לחלוטין - יועץ מורשה ישב אתכם, ינתח את מצבכם הפנסיוני, יבחן לעומק את כל רכיבי הפנסיה שלכם (הכלי באמצעותו אתם חוסכים, חברת הביטוח, דמי הניהול, מסלול ההשקעה, ניצול הטבות המס, ניצול הטבות הקשורות למקצוע שלכם, איחוד קרנות וסידור התיק ועוד), ימליץ לכם, ויקבע אתכם לאן רוצים להתקדם.

  2. מפשילים שרוולים ומבצעים! לא אתם, אנחנו... - אנחנו כבר מכירים את הלקוחות שלנו, ויודעים שהם אוהבים שאנחנו עובדים בשבילם. אנחנו לא רוצים לתת לכם עוד ייעוץ שאחריו לא תעשו דבר ולכן אנחנו לוקחים אחריות מלאה ומוודאים כי כל המלצותינו יבוצעו על הצד הטוב ביותר. אתם אולי תצטרכו לעזור לנו קצת, אבל אנחנו נוביל את התהליך!

חשוב לנו להדגיש: איננו מקבלים עמלות על התהליך הזה מאף אחד: לא מחברות הביטוח, לא מסוכנים אחרים. כלום. זה מה שמבטיח לכם שאנחנו נדאג רק לכם ולאינטרסים שלכם.


אגב, אנחנו נתחיל לעבוד על התיק שלכם רק כשנשתכנע שאנחנו יכולים להגדיל לכם את הפנסיה בלפחות פי 10 ממה שתשלמו לנו. הוגן ומשתלם, נכון? אז קדימה, בואו נצא לדרך!


להצטרפות לייעוץ פנסיוני התקשרו לשגיא 054-9547060

 


שאלות ותשובות בקשר לייעוץ הפנסיוני


מהו כל כך מיוחד באוביקטיביות שלכם? אני סומך על סוכן הביטוח שלי, הוא איש ישר!

כשפתחנו את המחלקה לייעוץ פנסיוני קיבלנו החלטה משמעותית מאד: אנחנו לא מקבלים עמלות מאף אחד ולכן לא חייבים לאף אחד כלום!

אנחנו לא מקבלים עמלות או תמורה כלשהיא מאף חברת ביטוח, מאף סוכן אחר, מאף גורם ביניים. אנחנו מחוייבים רק לכם!

הסוכנים הפנסיונים נתונים תחת מכבש אינטרסים זרים גדול. חברות הפנסיה מציעות להם הטבות ענק אם הם רק יעבירו אליהם יותר תיקים. מדובר על הטבות בשווי עשרות אלפי שקלים. גדולות הרבה יותר ממה שתשלמו לנו. פשוט העמלות הללו עוברות מתחת לראדאר, בלי שאתם מרגישים בהן.

בסופו של דבר מי שמשמלם על כך זה אתם: דמי הניהול שלכם גבוהים יותר כשאתם עובדים כך.

מי יהיה היועץ שלי? מה ההכשרה שלו?

מה כולל התהליך?

אני מורה, האם בכל זאת יש לי מה לבדוק בפנסיה?

אין לי כסף עכשיו לשלם על משהו שאת החיסכון עליו אראה רק בעוד 30 שנה!

מה דעתכם על ביטוח מנהלים?


143 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול